Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką

• Hej,

popatrzyłem na statystyki z PZH od 2010, patrzałem za maj więc tak:

2010 - 7417 ( mało ale ogólnie ten 2010 jak się zobaczy mało zachorowań było od początku roku )
    2011 - 10810
    2012 - 19478
    2013 - 33776
    2014 - 49070
    2015 - 55195
    2016 - 60008
    2017 - 72326
    2018 - 51251
    2019 - 77873

no i tak patrząc na to, nie sposób zauważyć, że mamy do 2019 MEGA trend wzrostowy prawda ?
    Swoją drogą jak widać propaganda szczepionka ma dużo sensu 🙂
    Szczep się szczep a ilość przypadków z roku na rok dramatycznie rośnie 😉
    No ale do rzeczy, czego byście się spodziewali po roku 2020 ?

409e7c65-351b-49eb-b418-f0ff54643fd1-image

czegoś więcej raczej może ew trochę mniej, a mamy:

47a5dd96-a2c3-4f54-8314-67c8b41ce985-image

9536,
    spadek nagle z 77tyś na 9.5tyś, no magicznie pozbyli się grypy.
    Jeszcz emożna by powiedzieć dobra ten 2010 tez miał mało, ale 2010 jak się zobvaczy ogólnie miał mało ( może coś do dupy zliczali 10 lat temu ), bo 2020 styczeń to 204tyś przypadków grypy a w 2010 to też jakaś liczba niewielka - 15tyś.

Może by z tego mema zrobić ? I dać w net.

• Patroni

@baku
    Czegoś tu nie rozumiem... W marcu mówiło się, że grypę przeszło/ma już ok. 2,2 mln ludzi (możliwe, że od początku sezonu tj. jesień/zima 2019/20). Teraz ta druga tabela, to nie są tylko dane za jeden tydzień maja? Może nie widzę czegoś, dlatego pytam, zanim podważę 😄

• dff35473-46c6-4123-8b58-9bb49f630aba-image

0201ea0f-2099-42e8-a7a8-c79b29567de1-image

Wyraźnie widać, że do około lutego statystyki dla poszczególnych lat szły podobnie, a jak się zaczęła koronoparanoja to nagle grypa spadła.

Wojewódzka Stacja Sanitarna w Rzeszowie
    https://wsse.rzeszow.pl/aktualnosci/aktualna-sytuacja-dotyczaca-grypy
    https://wsse.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2020/05/Tydzien-28-grypa-23.04-30.04.2020.pdf

• @esk3l napisał w Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką:

@baku
    Czegoś tu nie rozumiem... W marcu mówiło się, że grypę przeszło/ma już ok. 2,2 mln ludzi (możliwe, że od początku sezonu tj. jesień/zima 2019/20). Teraz ta druga tabela, to nie są tylko dane za jeden tydzień maja? Może nie widzę czegoś, dlatego pytam, zanim podważę 😄

te statystyka pokazuje cały maj 😉 ta 2.2mln, trzeba by podliczyć ile faktycznie.

• @Ariadna-More dzięki, no kolejne statystyki i jak widać to samo. Niezły numer, ciekawe jak w innych karajach, będę miał chwilę zobacze jak tu w hiszpanii.

• Patroni

@baku
    Ok dzięki 🙂
    anka zdaje się wstawiała Niemieckie statystyki.. tam grypa praktycznie zniknęła 🙂 z kilkudziesięciu tys. zrobiło się kilkaset chyba... gdzieś to było

• @esk3l napisał w Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką:

@baku
    Ok dzięki 🙂
    anka zdaje się wstawiała Niemieckie statystyki.. tam grypa praktycznie zniknęła 🙂 z kilkudziesięciu tys. zrobiło się kilkaset chyba... gdzieś to było

hahah no,
    @anka wrzucisz to tutaj raz jeszcze ? zrobimy zbiorczy wątek z tymi danymi, potem można sklecić z tego mema, videło czy coś.

• Niemcy.Grafika jest sprzed bodajże miesiąca. Na chwile obecna na grypę zmarło 541 os.
    32CC6345-8CDD-4831-92A3-A8102F0B2643

Z powodu pandemii koronowej sezon grypowy najwyraźniej ustąpił.
    https://www.rnd.de/gesundheit/rki-zur-grippe-20192020-so-verlief-die-influenza-in-deutschland-DAEZSXSK2RDZPKP77V6HXWMNVQ.html

• @anka napisał w Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką:

Na chwile obecna na grypę zmarło 541 os.

zmarło ? czy zachorowania 😉 to sporo tam zmarło, ciekawe ile mają zachorowań.

• @baku

zmarło ? czy zachorowania 😉 to sporo tam zmarło, ciekawe ile mają zachorowań.

Ja nie nazywam ludzi u których wykryto jakiś fragment kawasu nukleinowego zachorowaniem!!Każde zachorowanie ma objawy, a to nie ma.Nie ma nawet dowodu na to by ten wirus istniał. To co nam przedstawiają to fikcja.Izolaty o których mowa na podstawie których szuka się tego fragmentu różnią się od siebie i istnieje ich tyle ile prowadzi się badań na tym świecie.Żaden z nich nie spełnia postulatów Kocha.Więc o czym mowa?

@baku Ci krętacze ostatnio zmienili nawet definicje tych postulatów na wiki. Manipulują tak strasznie,że nie wiem jak i czy się przed nimi uchronimy😔.

Tak ma się liczba testów w De.Nawet główny ściek węszy,że jest coś nie tak z tymi testami:
    260C5278-E9C0-49AB-9164-9E3FFFB373DA

Od 16 KW (Kalender Woche=tydzień kalendarzowy) nie ma praktycznie zachorowań na covid w De, patrz czerwone kreseczki. To co wykazują obecnie te świry to :wirusy towarzyszące przy katarze tzw. Rhinoviren.
    Influenza=grypa

1C3A7347-71FA-4783-98C8-46127D7DC375

Źródło RKI:
    https://influenza.rki.de/Wochenberichte/2019_2020/2020-32.pdf

• @Palma rzucisz okiem jak tam we Francji to wygląda ?

• @baku ludzie uważają ten wirus za większe zagrożenie niż grypę. Mam doświadczenia w tym temacie. Niektórym niczym do tępego łba nie przemówisz. Po prostu nie odczuli tego osobiście, ludziom których cos osobiście nie dotyczy, żaden argument nie przekona i beda szukać zawsze jakiejś wymówki. Przebić się przez ten zakłamany świat jest obecnie bardzo trudno.Propaganda zrobiła dobrą robotę.

Bieda, inflacja, utrata pracy, środków do życia, odebranie dzieci itp. moga przynieść efekt.Jak to nastąpi to będzie za późno.Wtedy dopiero ludzie przejrzy na oczy.

W DE nawet straszenie odebraniem dzieci nie przyniosło żadnych efektów, czy protestu, a pisały o tym wszystkie szmatławce.

W De agresja z dnia na dzień coraz większa.FASZYZM powrócił.Nie myślałam, że kiedyś tego dnia dożyje.

• Patroni

@anka napisał w Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką:

Po prostu nie odczuli tego osobiście, ludziom których cos osobiście nie dotyczy, żaden argument nie przekona i beda szukać zawsze jakiejś wymówki. Przebić się przez ten zakłamany świat jest obecnie bardzo trudno.Propaganda zrobiła dobrą robotę.

Bieda, inflacja, utrata pracy, środków do życia, odebranie dzieci itp. moga przynieść efekt.Jak to nastąpi to będzie za późno.Wtedy dopiero ludzie przejrzy na oczy.

I to jest właśnie sedno, to o czym Palma produkuje od pół roku już prawie.. za mało w dupy dostali.. na moje niech robią za te 80%, które przy wzroście inflacji zaraz będzie ledwie starczało na czynsz.. Złotówki ani bułki nie dam "znajomym" za ich ignorancję 😄

• @esk3l są jednak ludzie którym te czasy nie sprawiają zbytnio kłopotów.Moj chłop odnajduje się w tym gownie doskonale.Lubi tego typu konfrontacje.

• Patroni

@anka
    No tak, ale nam chyba tutaj chodzi o jakąś lepszą przyszłość, takie mam wrażenie, ale przekonać kogoś, że go trzymają za gębę jak wspominało wiele osób jest niesamowicie ciężko. Tyle tych statystyk podrzucam do ludzi i oni już to ignorują, bo najwyraźniej już tego nie chce im się słuchać i nie widzą zagrożenia, dla siebie, rodziców i swoich dzieci w przyszłości. Jak im teraz podrzucę temat, że zbierają genomy, czyli pewnie bardziej chodzi, żeby zidentyfikować chorych, żeby nie dawać im ubezpieczeń, z których później oddać będą musieli hajs. Moja żona ma przewlekłą chorobę, to nawet ubezpieczyciele się nie odzywają, bo nie chce im się załatwiać lekarzy, komisji itd. Ja dostałem przez telefon, na oświadczenie, bo nic nie mam... AI już podobno rozpoznaje po głosie, czy ktoś jest chory, czy nie.. więc jak dostaniesz raka, to automat przesłucha Cię na infolinii i już będą wiedzieć, że jesteś kiepską inwestycją dla firmy ubezp. a ludzie jeszcze sobie stawiają Alexy i inne syfy w domu 😄

• @esk3l czyli powtórka z historii,kolejna czystka.W sumie nic nowego bo wielokrotnie już próbowano się pozbyć słabszych i chorych.

• @anka napisał w Grypa statystyki polskie od 2010 zbieżność z koronką:

@esk3l czyli powtórka z historii,kolejna czystka.W sumie nic nowego bo wielokrotnie już próbowano się pozbyć słabszych i chorych.

Jeśli chodzi o słabych i chorych to w sumie spoko, gorzej jak się dobiorą nam wszystkim do dupy np. zaszczepią całą populację jakimiś nanosyfem.

Po tylu miesiącach stwierdzam, że ludzie niech mają na co sobie zapracowali. Jebać ich, nie dziwie się tym u władzy, że mają takie plany i że traktują ludzi jak bydło, bo są bydłem.

Bydłem które należy zgnoić i zdeptać, zabrać wszystkie prawa i rozkazać jak ma wyglądać każda minuta ich nędznego życia.

• Jak będzie możliwość dołączę sam do partii komunistycznej 😉

• @baku nie wiem czy widziałeś.Domniemam,że znasz hiszpański.Lekarz dziennikarzy nabił w butelkę,że ho.Zirytowali się na antenie.Są napisy w j.niemiecku:
    https://www.facebook.com/1605522496434006/posts/2666974930288752/?vh=e&extid=HrQ938frZP53UPkV

• @anka nie widziałem, jutro zobaczę 🙂

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii