Mainstream zaczyna mówić o”fałszywej pandemii”

• Tygodnik „Sieci”: Czy to fałszywa pandemia?

Czy COVID-19 naprawdę jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości, czy raczej wielką manipulacją, za pomocą której potężne siły chcą osiągnąć ukryte cele?

W artykule „Druga fala histerii” Maciej Pawlicki opisuje panikę związaną z drugą falą zakażeń. Pokazuje wykresy, które… obrazują liczbę zgonów na koronawirusa w minionych miesiącach (do 2 sierpnia) w największych europejskich krajach […]. I co widać? Że nadeszła druga fala pandemii? Mam wrażenie, że nie nadeszła, a nawet wręcz przeciwnie. Jedyne, co nadchodzi, to druga fala histerii, którą część mediów, niektórzy politycy i liczni lobbyści koncernów farmaceutycznych znowu usiłują rozpętać.

-dzieje się na,czytać i nieść w świat

https://wgospodarce.pl/informacje/83636-w-tygodniku-sieci-czy-to-falszywa-pandemia

• Mamy kolejny👍🙏👏

84B2066C-1DE2-4E13-BB59-F66AE6A54577

• Patroni

Gdzie oni ku byli kilka miesięcy temu?

• @Palma

Gdzie oni ku byli kilka miesięcy temu?

Mówi się o rozłamie w partii PIS.Tylko Konfa walczy, cała reszta patrzy jak jeszcze bardziej zniewolić naród, a teraz zaczyna mieszać się jeszcze w interesy Białorusi.Ci ludzie maja gdzieś dobro państwa.

• Ponieważ w Sejmie spotykają się obce agentury przebrane za polityków.
    Oni realizują intratne interesy swoich mocodawców a nie jakieś tam narodowe.

• Patroni

@anka Allelujah! Czyżby nawet reporteży, największe prostytutki tego świata, skapnęły się, że zostanie niewolnikiem i królikiem doświadczalnym przemysłu szczepionkowego nie jest najlepszą drogą na przyszłość?

• @Palma coraz bardziej jednak zaczynam wątpić w pokojowe obalenie rzadu czy jakaś zmianę.

Bez przewrotu na moje oko się nie obejdzie😔.

Tylko jaki kraj będzie do tego zdolny?

Swoją wielka nadzieję pokładam bardzo w Polsce. To jedyny kraj gdzie politycy już głośno podważają kwestie testów i tej ściemy.Korwin otwarcie zaczyna mówić o nowym porządku świata i upadku walut.

Myślę, że Serbia jest też w stanie tego dokonać.Jakby zaczął się przewrót w którymś z nich to niezle dupami zaczęli by trząść rządzący reszty krajów-takie jest moje zdanie.

W Niemczech czy Austrii tego wbrew pozorom nie widzę,oni chcą wszystko pokojowo załatwić. Ci ludzie nie są w stanie zrobić takich akcji,są zbyt tęczowi🌈 moim zdaniem.

• Dziennikarz pisma „Sieci” o swoim artykule.

• Okazało się, że tygodnik "Sieci", a przede wszystkim autor feljetonu Maciej Pawlicki od kwietnia pisał w nim o bezsensie pandemii, cytując m. in. znanych nam lekarzy z USA i innych.

Poniżej link do felietonu:
    https://www.wsieciprawdy.pl/numer-19-pmagazine-2398.html

• Patroni

Ja się zgadzam i sama tłumacze ludziom od zawsze ze bez rewolucji się nie obędzie. Zmiana systemów zawsze wymaga rewolucji, siły, wojen. No niestety.

Głosowanie to ułuda jest. Siła jest potrzebna, zawsze. Tradycja militarna. Każdy system wymaga obrony.
    Dlatego w kwestii militariów jestem w stanie zaakceptować podatek państwowy i armie państwowa choć nadal uważam ze jej organizacja winna wyglądać podobnie jak w Szwajcarii. Opłata armii podczas wojny, tylko obrona kraju i kultury, nigdy wojny w stylu atak kogoś (non agression tu się przyda 😄 i oczywiście podatek zerowy podczas pokoju jeśli mamy milicje obywatelska.

Ale nie o tym chciałam. Zgadzam się że kraje typu niemce czy stany czy Francja są głupie pod tym względem ze wierzą jeszcze w ten swój system. Ten system już upadł. Dlatego ja się śmiałam jak ktoś mówił ze prawnie się rozprawi z szymowskim czy coś 🤣🤣🤣🤣 no szczam! Gdzie? W sądzie? Sady to już wcześniej nie działały. To są prostytutki. Lekarze, całe systemy medyczne etc.

Ale ja uważam że te kraje niebawem to zrozumieją. Powodem dla którego tak gadają o pokojowosci, szczególnie w Niemczech z tego co śledzę jest to że to liberałowie to organizują. Takie Oliviery Janichy, itp to są liberałowie. Oni nie potrafią się bic. To są ludzie idei.
    Dlagego mówiłam ze oni musza współpracować z konserwatystami. Konserwatyści maja resources i sile. Liberałowie maja idee, czyli rozwiązania. Konserwatyści musza pomoc siła te idee prowadzić. Tak to widzę na ta chwile.

Uczymy się „on the job”, nikt z nas nie ma nic poza teoria na czasy wojny. Nikt z nas wojny nie przeżył, a już na pewno nie takiej. Dziadki co wojnę pamiętają w tej wojnie uczestniczyć nie powinni i mam nadzieje ze nie będą musieli bo to by była już tragedia ponad wszelka skale...

Także musimy ogólnie być sprytniejsi od głupich komunistów co naprawdę nie jest trudne. Tym bardziej ze ci debile ciagle zdradzają oficjalnie swoje plany. No idioci nieprzeciętni 😄

Ja tu dumam który front obrać, czy czekać na otwarcie wrót JuEsEj, czy się pakować do Germanii i tam walczyć, czy jeszcze gdzieś indziej nie spierdzielac.

Polska wg mnie jest przegrana, ludzie nie będą działać. Zostanie uratowana tylko za sprawa innych kultur. Dobrze by było dla niej wg mnie gdyby została przejęta przez jakiś kraj. Każda kultura jest lepsza niż brak kultury i fanatyzm chrześcijaństwa.

Do tego przejęcie polski dałoby porządnego kopa ludziom by chronić „polskość”. Może wtedy by się ruszyli. Taka smutna rzeczywistość ale trzeba ja zaakceptować.

A najlepiej to jakby się w końcu dogadali z reszta Słowian i skopali tylko całemu światu, ale sadzać po historii szanse na to wynoszo „ziroł nofing” 😄

• Patroni

@Palma

Głosowanie to ułuda jest.

Nie jesteś w stanie organizacji państwa zrobić inaczej niż przez głosowania bo inaczej zrobi się coś w stylu monarchi albo jakiś despotyzm. Problem jak zwykle leży w edukacji i świadomości obywateli.
    Kiedy stany zjednoczone uciekały od tyraniu rzadów wielkiej brytanii ci co propagowali niepodległość tak to przedstawiali, że lokalne społeczności wybierają swoich przedstawicieli a ci co jakiś czas spotykają się i decydują co i jak działać już na szczeblu stanowym.

Polska jest w "dziwnym" miejscu geograficznym jeżeli patrzeć na państwa oscienne. Taki układ powoduje, że nie możemy iść w stronę Szwajcarii. Po pierwsze oni są mniejszym krajem. Dwa - swój system obronny stosują od kilku stulecji. Taki ustrój polityczny wymaga odpowiednije kultury ale przede wszystkim edukacji i dużej świadomości obywateli. Niestety w Polsce tego nie ma. Trzy - sama geografia pomaga szwajcarii utrzymać status w militarnym sensie taki jak mają obecnie. Cztery - jeszcze raz ich kultura. Kiedy w Polsce forsowano głosowanie korespondencyjne powoływano się na przykłąd szwajcarski. To jest kompletny debilizm i okłamywanie ludzi bo szwajcarzy takie rzeczy (przede wszystkim zaufanie do państwa) mają przećwiczone od stuleci.

Polacy jak coś się bedzie działo to pierwsze polecą do kościoła i tam bedą szukać pocieszenia i rady. W takim przypadku dadzą jeszcze większą legitymację fanatyzmowi religijnemu w postaci polskiego katolicyzmu. Ja uważam, że Polskość nie jest równoważna z katolicyzmem. Choć katolicyzm bardzo wiele zrobił aby tak było.

Kiedyś już tak było, że spora cześć plemion i narodów słowiańskich zjednoczyła się i walczyła przeciwo Rzymianom (i chyba przeciwko Saxom) i ich pogonili. Muszę sobie przypomnieć wiecej na ten temat.

• @robertrobson

Kiedyś już tak było, że spora cześć plemion i narodów słowiańskich zjednoczyła się i walczyła przeciwo Rzymianom (i chyba przeciwko Saxom) i ich pogonili. Muszę sobie przypomnieć wiecej na ten temat.

Ale to nigdy nie wychodziło od przeciętnego obywatela tylko było efektem poddaństwa rządzących także na coś takiego to bym w ogóle w obecnych czasach nie liczyła.Z jakimi państwami słowiańskimi byś się chciał układać.Ja poza Serbią nie widzę żadnego.Wszystkie są przeżarte lewactwem UE.

Szwajcarię tym razem straciła właśnie naiwność obywateli i ich zbyt duże zaufanie wobec rzadu . Wszystko szlag wziął, nikogo się nie pytali,nie było żadnej dyskusji.

Ja postrzegam Szwajcarię w całkiem innym świetle uważam,że podobnie jak Niemcy oni i Lichtenstein łupili pod przykrywka swojej neutralności najbardziej w czasie drugiej wojny światowej. To tam Naziści lokowali wszystkie zagrabione dobra i kasę.

To się nie skończyło na etapie ll wojny światowej, w Niemczech co trochę wypływają afery o lokowaniu pieniędzy w tych krajach celem uniknięcia płacenia podatków.Najlepsze jest to,że te kraje współpracują potajemnie z Niemcami,od czasu do czasu podrzucając niemieckim politykom dziwnym zbiegiem okoliczności CD z nazwiskami za co ci płaca grube pieniądze.

• Patroni

@anka

Z jakimi państwami słowiańskimi byś się chciał układać

Raczej z żadnymi. Tak tylko napisałem w odpowiedzi na to co napisała palma. Jak widać covid popsuł wszystko nawet takich szwajcarów.
    Tak wiem, że nie ma ideałów, tylko że właśnie pod kilkoma względami szwajcarzy wyrózniali się na tle innych europejskich państ. Teraz to chyba znika. Jeżeli chodzi o związki z faszystami to chyba mało który kraj na świecie jest czysty.

• @robertrobson

Jeżeli chodzi o związki z faszystami to chyba mało który kraj na świecie jest czysty.

Ten kraj czerpał na tym ogromne korzyści,nie poniósł żadnych konsekwencji.Natomiast postrzegany jest w Europie jako wszelkie dobro. To mnie strasznie wkurza.

• Patroni

@anka
    Podobnie jak ameryka czerpała korzyści ze współpracy z faszystami i to całkiem spore.

• W Kaliszu mądrzy dziennikarze siedzą, którzy nie tylko potrafią zrobić dobry reserch, ale i pracować na faktach podając źródła.Mega materiał do partyzantki.Kopiować niech idzie w świat‼
    Link do artykułu ze zdjęcia poniżej:
    https://zyciekalisza.pl/artykul/covid-19-klika-najnowszych/1032574

• @Palma follow the money 😉

• @anka normalnie nie kupowałabym gazet tej opcji politycznej ale prawdę nalezy docenić

• CZY MAMY DO CZYNIENIA Z FAŁSZYWĄ P.A.N.D.E.M.I.Ą? "WARTO ROZMAWIAĆ" z dn. 01.09.20

Wow‼️Zmyłka czy przebudzenie🤔.

-Wiem jedno,że po wystąpieniu tego publicysty w telewizji w Realu24 poleciała głowa Rumcajsa...
    ten facet wie więcej niż nam się wydaje.Pracuje dla pisowskiego szmatlawca i otwarcie mówi,że spotyka się z Kaczorem.

• Jeszcze to też ciekawe:

krótko ale treściwie, jest wirus ale nie zabije nas wszystkich i po temacie 😄

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii