MY jesteśmy drugą falą - demonstracja w Warszawie i Berlinie

• 16 sierpnia (niedziela) godzina 12:00 demonstracja na Placu Zamkowym w Warszawie
    29 sierpnia, demonstracja w Berlinie

...przeciwko dyktaturze, przeciwko covidowym restrykcjom, przeciwko łamaniu konstytucji, przeciwko zamachowi na naszą wolność!
    ....za odwołaniem Szumowskiego, za przywróceniem normalności!

Mamy dość! To MY jesteśmy drugą falą!

Link do wydarzenia na fb:
    https://www.facebook.com/events/763453147736717

117355928_2642514926012863_8044459709623748374_o

Kto z Was jeszcze nie widział ogromnej demonstracji w Berlinie, zobaczcie materiały Palmy i innych osób:

To MY jesteśmy drugą falą! Nie dajmy się tym skurwysynom!
    Dajcie znać poniżej kto z Was będzie w Warszawie? A kto w Berlinie? 🙂

• https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-warszawa-rafal-trzaskowski-wydal-zakazy-w-sprawie-marszow,nId,4665853

to jutro sanepid wyda zakaz niedzielnej demonstracji
    przyjmujemy zakłady?

• @Metanoia co za gad jeden.Nie nawidzę tego udającego oczytanego fircyka i wstyd mi,że moja głupia rodzina na takiego wstrętnego pasożyta głosowała.

• @Metanoia jak można zakazać ludziom nie wierzącym w pandemię zgromadzenia ze względu na "możliwość zagrożenia życia lub zdrowia uczestników"? 🙂
    2 dni temu organizatorka uzyskała pozwolenie z urzędu miasta na organizację marszu. Ale mają jeszcze jeden dzień roboczy, zobaczymy czy będą utrudniać.

• Znając taktykę tego typu rozgrywek, przy zgłoszonej ilości 1000 osób może nie będzie sprzeciwu sanepidu, ale kiedy ludzie zaczną się gromadzić wtedy nagle impreza zostanie odwołana ze względów bezpieczeństwa/religijnych/zdrowotnych (właściwe skreślić) po uprzednim wyłapaniu i zatrzymaniu organizatorów. Pozbawia się rybę głowy i pozostaje martwe ciało.
    W nieistniejącym państwie polska prawdziwe rządy sprawują służby specjalne i mogą pozwolić na zgromadzenie choćby po to aby poznać wszystkich organizatorów.
    W Berlinie zastosowano podobną taktykę, odcięto prąd i zamknięto organizatorów.
    I co? I nic...
    Przekonamy się w niedzielę.

• ef06ef00-ba64-445b-9765-b49f89f9fb2c-image

hiszpania też się podłącza, kanary podobnie widziałem plakaty,
    w końcu ja pierdole coś się zaczyna dziać!

• @Metanoia

Znając taktykę tego typu rozgrywek, przy zgłoszonej ilości 1000 osób może nie będzie sprzeciwu sanepidu, ale kiedy ludzie zaczną się gromadzić wtedy nagle impreza zostanie odwołana ze względów bezpieczeństwa/religijnych/zdrowotnych (właściwe skreślić) po uprzednim wyłapaniu i zatrzymaniu organizatorów. Pozbawia się rybę głowy i pozostaje martwe ciało.

Tak zrobiono w Monachium pare miesięcy temu, specjalnie przeniesiono demonstracje w miejsce w którym można było wygiąć taki numer.Zatrzymano metro,odcięto i obstawiono wszystkie drogi.Nie było szans się dostać.Ludzi w Monachium się do tego stopnia pacyfikowało i uprzykrzali życie, że ogólnie zrezygnowano z większych demonstracji w tym mieście i na obecną chwilę w stolicy Bawarii kompletnie zrezygnowano wszelkich demonstracji.

W nieistniejącym państwie polska prawdziwe rządy sprawują służby specjalne i mogą pozwolić na zgromadzenie choćby po to aby poznać wszystkich organizatorów.

Policja reagowała agresywnie na przybywających, po 2-ch upomnieniach interweniowała i zabierała do suk.

W Berlinie zastosowano podobną taktykę, odcięto prąd i zamknięto organizatorów.

Organizatorzy mieli fory wybierając lokalizacje,która niezbyt mogli odciąć.Dobrze,że połączyli to z przemarszem.Gdyby była to tylko demonstracja to by ludzi na nią najzwyczajniej nie wpuścili jak to było w przypadku Monachium.Berlin wbrew pozorom traktuje się ulgowo.Mysle,że nie spodziewano się takiej ilości ludzi. Co nie oznacza że ludziom nie utrudniali życia,nie jeździło metro, które wstrzymali już tydzień wcześniej, demonstracje na platformach, też zostały zatrzymane i mogły przyjechać wyznaczonej trasy,starali się nie wpuszczać wszystkich ludzi.W pewnym momencie zaczęto wyrywać ludzi z tłumu i aresztować. Co niektórych potraktowano gazem.Są nagrania na to.

Na autostradzie spowodowano wypadek w co zamieszana było Antifa tylko po to żeby ludzie nie mogli dojechać na czas, no i kolejna rzecz propaganda gdzie radio i telewizja ogłosiła,że wszystko zostało odwołane na 2 h przed rozpoczęciem demonstracji po południu.

• Zagranie z sanepidem Trzaskowski wziął od swoich niemieckich sąsiadów🤮.

• 10:30 Uhr: ul.Unter den Linden
    15:30 Uhr: ul.Straße des 17. Juni

Webseite: www.aufwachen2020.de
    Telegram: t.me/aufwachen2020partei

E9E88704-D044-4D29-9455-E45AB753CF0C

• To wie ktos czy w niedziele dojdzie do manifestacji? Zastanawiam sie czy poswiecic przedostatni caly dzien urlopu i jechac....

• Patroni

@adrian1111
    Ja tylko widziałem, że odwołują jakieś datowane na 15/8, ale nic o tej.

• Jak na razie nie ma przeszkód.

• Nie wiem jeszcze czy bede w Warszawie, aczkolwiek zaczynam powoli juz planowac pojawienie sie w Berlinie

• Zaproszenie na demonstracje w Niemczech/Berlin 29.08 po włosku:

• Jest i UK🇬🇧Londyn tego samego dnia co Berlin 29.08.
    A7CA6E32-4FC5-4E02-9FAD-A9CB8BFF3CB4

• Patroni

@anka O matko, nawet Thomas Berthold jest z nami😍

• @Mifsiu ktoś tutaj zna się na piłce nożnej 😉.

• Robert F. Kennedy w Monachium💛

10 października Robert F.Kennedy przyjeżdża do Monachium, aby przekonać wszystkich do decyzji o dobrowolnych szczepieniach.

• Pani Justyna to największy bohater tego kryzysu
    -ludzie może nie tak jak szkopy bo bardziej na spontanie,ale się z zapałem organizują.

Wczoraj widziałam akcje:”robimy ro... na sklepach,kto chętny we Wrocławiu” uwielbiam taki spontan, o coś takiego właśnie ciężko w De😔.
    7C5852E6-41C3-498D-9693-6B52A3F7EB39

• @anka Ooooo 12 wrzesien!!!!! 🙂 To wstepny termin czy juz oficjalnie zaklepany?

• @adrian1111 raczej zaklepany jak organizują przejazdy.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii