Pełny wywiad Del Bigtree z Alexem Jonesem 07/31/20 • Zobaczcie jak ładnie podzielili rzeczywistość na plemię Covidian i Ludzi.

  Pisałam wam o podziale na Boty i Ludzi. Jezus nazywał Boty plemieniem żmijowym.
  https://ziomalum.pl/topic/1074/rolnictwo-tradycyjne-i-tak-zabija-więcej-zwierząt-niż-weganizm/13

  Celem tego zseksualizowania społeczeństwa obecnego w naszej kulturze od dziesięcioleci jest właśnie spowodowanie, że wszystkie dzieci będą się rodzić z popędu. Będą one tym samym pozbawione Ducha Ojca. Będą ludzkimi Botami niezdolnymi do miłości i nie mogącymi być zbawionymi.
  To jest cel działania elit tego świata.
  Oni znają ten mechanizm.
  Jezus nie bez przyczyny powiedział, że nie jesteście z Prawdy i Prawdy w was nie ma.
  To znaczy, że Prawda jest pewnym szczególnym komponentem, który można być wyposażonym lub nie być...
  Albo jesteście pomiotami przypadkowego dymanka i waszym ojcem jest Wąż czyli popęd albo jesteście owocami miłości i macie swojego Ojca po drugiej stronie rzeczywistości.
  Do końca nie wiem jak to działa ale albo zamieszka w was pasażer na gapę zwany Duchem Ojca czyli Duchem Świętym albo nie zamieszka...
  Albo jesteście zrodzeni do wolności do tego aby przekroczyć i opuścić ten świat idąc dalej albo zostaniecie tutaj na wieki regenerując się w nieskończoność. Dla Ducha/Bota uruchomić wasze życie w nieskończoność to taki sam koszt energetyczny jak uruchomić kolejną apkę na smartfonie.
  Fenomen socjalistów, o których Korwin-Mikke powiedział, że muszą być w jakiś sposób upośledzeni aby być socjalistami. Są upośledzeni. W najgorszy z możliwych sposobów. Są wewnętrznie puści.
  To, co się rozgrywa na naszych oczach to walka światów.
  To coś pięknego.


 • Nie mogę edytować... Jezus powiedział oczywiście do faryzeuszy, że nie są z Prawdy...

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii