Liczby 3 6 9 czyli inne spojrzenie na masonerię, illuminatów itd.

• Vortex Math Part 1 and 2

VORTEX MATH PART 3 -

VORTEX MATH PART 4 -

VORTEX MATH PART 5 -

VORTEX MATH PART 6 -

VORTEX MATH PART 7 -

VORTEX MATH PART 8 -

Powiem tak, przekozacka seria. Jak interesuję się tematem już prawie 20 lat ( a zaczynałem w czasach gdzie więcej znalazłem w książkach w bibliotece niż w internecie ) tak na to nigdy jakoś nie wpadłem.

No mega zupełnie inne spojrzenie na cały ruch masonerii, ich symboliki.
    Do tej pory dla mnie te wszystkie trójkąty, liczby jak "13", te oka w piramidach itd to były same oznaki satanistów i psychopatów co chcą rządzić światem.

Screenshot 2020-07-19 at 09

Co najlepsze wpadłem na to na YT, bo akurat interesuję się matematyką ( 8 lat na polibudzie odbija się na psychice 😉 ).
    No i liczby 3 6 i 9 są tzw "magiczne" dzięki swoim właściwościom i relacjom pomiędzy liczbami z zakresu 1 do 9.
    Liczba 13 wynika z wizualizacji w okręgach tych relacji:
    Screenshot 2020-07-19 at 10

Czyli tzw. metatron

W serii filmów jest także, analiza np. nazw firm Jak Cola Cola ( 13 + 13 ) czy oczywiścieć banknot dolara, Washington DC.

Nie trudno zresztą w internecie wyszukać, że taki metatron, to z kabały, że judaizm, że szatan itd. ale może właśnie tak miało być mówione ?
    Ludzie i tak od wieków bali się piekła, tych bajek sprzedawanych dzieciakom aby były grzeczne. Więc aby strzec tą wiedzę, ubrali to w satanizm aby ludzie tam nie grzebali, aby nie mieli tej wiedzy.
    ( Inne sprawa, że często ci ludzie jednak wykorzystują to do manipulacji i przejmowania zwyczajnie władzy nad innymi ).

Temat ciekawy, piszę tak na "świeżo" po obejrzeniu. Warto pogrzebać, napewno sam będę 😉

• Patroni

@baku Dokladnie ta serie miałam wrzucic tylko nie miałam czasu;D Wlasnie o to chodzi ze to nie sa zadne teorie spiskowe tylko czysta nauka. Jak się juz to zobaczy to nie da się odzobaczyc tylko umysł sam to wwychwytuje w życiu codziennym. Fajne sa wlasnie takie kompilacje video ktore trafiaja to wyobrazni bo czasami trudno wyjsc z tej strefy umysłowego komfortu.

Jakis czas temu oglądałam dwa odcinki serialu Snowpiercer netflixa i tam jest tak mega dużo odniesień jak ktos ogarnia że szok normalnie. Nie jest to arcydzieło ale jak ktos lubi klimaty to https://www.filmweb.pl/serial/Snowpiercer-2020-792940

jak sobie dodać do tego pana muska i jego satelity to robi sie ciekawie
    main-qimg-3281c9734a7e126a5841aeca14c5425e

• A ja codziennie w pracy czasem poza widuje 111 (od jakis 2 lat) i 77 (od konca tamtego roku)
    Nazywa sie to SYNCHRONICITY czy Angel Numbers. Jeszcze pare lat temu bym sie z tego smial i zwalal to jako zbieg okolicznosci ale odkad codziennie mnie to zaczelo spotykac zmienilem zdanie.
    Mimo wszystko nie jestem w stanie znalezc dokladnego znaczenia tych liczb jesli chodzi o moj przypadek. Jak sie szuka opisow na internecie (a jest ich masa) to kazda strona daje im inne znaczenie i to jest zajebiscie wkurwiajace 😕
    Odnosnie ich pojawiania sie to mam tez sporo pytan odnosnie wolnej woli czlowieka z tym zwiazanej bo pare rzeczy mi tu nie pasuje ale to dluzszy temat o ktorym potem moge napisac.

• @adrian1111 z ciekawości bym posłuchała czy raczej przeczytala co o tym sądzisz 😉 zawsze to jakieś nowe/inne spojrzenie

• Patroni

Ciekawe tematy. Zanim się przez to przegryzę to trochę czasu minie.
    @adrian1111 pisz jakie masz przemyślenia. Zawsze dobrze gadasz.

• @robertrobson Nie zawsze dobrze 😛
    No wiec cyfry 111 i 77 pojawiaja mi sie glownie w pracy na monitorach do ktorych podlaczeni sa pacjenci czy na glukometrze jak i po przeliczeniu cukru wedlug tabeli. Tam tylko w ten sposob mam stycznosc z elektronika bym widzial cyfry.
    Jak juz mowilem kiedys bym to wysmial i zwalal na zbieg okolicznosci ale jak dzien w dzien (odkad jestem na No Fap) zaczalem to dostrzegac to nie ma mozliwosci ze to przypadek.
    No i rozkmina.
    Jesli te liczby faktycznie sa znakiem gdzies chuj wie skad (opiekunowie duchowi, przewodnicy, anioly, universe itd) to czy sposob w jaki to mi pokazuja ma wplyw na wolna wole ludzi ktorych to bezposrednio dotyczy czyli tych dzieki ktorym poniekad to widze.
    No i sa 2 opcje ktore rozkminilem sam bo jakos na internetach nikt nie proboje tego wyjasniac.

1. Gdy przykladowo robie komus z cykrzyca cukier z palca i mu wychodzi 200 co po przeliczeniu daje 11.1 lub po prostu 111 co daje cos tam po przeliczeniu to czy nazwijmy "ta sila" sprawila z wyprzedzeniem ze pacjent zrobil dokladnie wszystko by byl taki wynik? Juz nie mowie o tym ze trafil do szpitala a bardziej o spozyciu odpowiedniej ilosci wegli by w momencie kiedy bede go kuc mial wlasnie taka wartosc cukru we krwi? No bo jesli "ta sila" wplynela na niego to znaczy ze on robiac dana czynnosc byl pod wplywem "tej sily" czyli nie mial wolnej woli nawet o tym nie wiedzac.
      To samo tyczy sie pomiaru cisnienia elektronicznym mankietem podlaczonym do monitora. Identyczny proces zachodzi przy pomiarze cisnienia.
    2. No i inne rozwiazanie. Moze ktos ma PRAWDZIWY wynik zblizony np. w granicach 170/110 cisnienia lub cukier w przedziale 180-210 i jakikolwiek wynik poda to i tak wiekszej roznicy nie bedzie. Zatem pacjent moze miec faktyczne cisnienie 120/70 a mi pokaze 111/74 czy cukier 215 a mi pokaze 200 (11.1) zatem nie ma to wiekszego znaczenia w procesie "leczenia" czyli podejmowania decyzji przez konowala a poprzez wplyw "tej sily" na sprzet do pomiaru ja i tak zobacze te liczby.

• @adrian1111 no nieźle 😂 prawie jak w filmie "Evan wszechmogący"

• Patroni

@adrian1111
    Przepraszam za moje prostackie pytanie ale czy to nie jest coś w stylu "efektu obserwatora"?

• @robertrobson Nie rozumiem pytania. Czym jest efekt obserwatora w tym kontekscie?
    Ze ja wplywam na urzadzenia gdyz podswiadomie lub swiadomie chce to zobaczyc?
    Czasem sie spodziewam faktycznie ze zaraz to zobacze ale czesto robie wszystko z automatu czy w pospiechu i wtedy dopiero uswiadamiam sobie ze to znowu sie pojawilo dopiero po fakcie.

• Patroni

@adrian1111
    Dlatego napisałem, że to ten efekt w cudzysłowie. Jeżeli uważasz, że to nie to to sorry. Tak mi przyszło do głowy.

• @robertrobson

odnośnie 1111 😉

Każda liczba to wibracja, 11 to mistrzowska liczba - wiadomość z kosmosu, że masz być świadomy. Obudzenie, znak że jesteś na dobrej drodze.

• @baku Wiem. To tak ogolnikowo. Tylko na tej dobrej drodze juz dlugo jestem i jakos nie widze bym sie posuwal do przodu.
    Jak juz jestesmy przy liczbach to 777 ma tyle znaczen ze pokrywaja sie one z innymi liczbami np. 111. Dlatego tlumaczenie znaczen mnie bardzo wkurwia bo kazdy to interpretuje jak chce.

• @adrian1111 napisał w Liczby 3 6 9 czyli inne spojrzenie na masonerię, illuminatów itd.:

@baku Wiem. To tak ogolnikowo. Tylko na tej dobrej drodze juz dlugo jestem i jakos nie widze bym sie posuwal do przodu.
    Jak juz jestesmy przy liczbach to 777 ma tyle znaczen ze pokrywaja sie one z innymi liczbami np. 111. Dlatego tlumaczenie znaczen mnie bardzo wkurwia bo kazdy to interpretuje jak chce.

heheh no jak ze wszystkim praktycznie

• Mnie to zawsze zastanawiało dlaczego nie było Windowsa 9 albo iPhona 9... hehe

• @baku napisał w Liczby 3 6 9 czyli inne spojrzenie na masonerię, illuminatów itd.:

Screenshot 2020-07-19 at 09

rysunek jest wadliwy, bo brakuje zera, a ono w wynikach też występuje
    jak się dzieli 3 na 2 i wyniki na 2 to według schematu z 9tką wychodzi na przemian 3 i 6

• a ja uważam że w życiu bardziej przydają się liczby 0 4 7 😉 zwłaszcza jeśli chodzi o interakcje międzyludzkie oraz o sprawy ekonomiczne 😉

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii