Sposób na przekonanie Polaków

• Patroni

Moje drogie ziomy, podpowiadam sposób, który może pomóc Polakom wyjść z czarnej dupy plandemicznej-panicznej:

Nastroje antyniemieckie.
    Polacy są kulturowo w zdecydowanej większości (takie normiecons) anty-niemieccy, wszystko co "niemcy" to "ZUE". Więc można to wykorzystać i zacząć pokazywać jak to Niemce roszczą sobie prawa do rządzenia Europą. Nastroje anty unijne też już są.

Tak, wiem, to taka sama śpiewka co plandemia, ale ponieważ (również część z Was) doprowadzono swoją bezczynnością do masowej hipnozy ludzi, to już nie ma przebierania w metodach. Z takiej hipnozy można wyprowadzić człeka tylko jeszcze silniejszymi wstrząsami, niż te które ją spowodowały (strach).

Jest masa informacji pokazująca jak Niemcy przejmują EU i forsują swoje widzimisię na innych. Możecie sobie też pooglądać co ostatnio carneval na YT na swoim nowym kanale opowiada, bardzo wartościowe treści pokazujące jak Niemce od zawsze działają "najeżdżczo" na Europę. Francję olać, bo Polacy lubio francuzów, zreszto Francja to tak z ukrycia działa i trudno będzie udowadniać że też mają zapędy do władania EU. Zreszto Francuzy so w większości za wyjściem z EU. Jakby było referendum to by już Łunii nie było parę lat temu...

Informacje oczywiście sobie znajdziecie sami boście mądrzy ludzie i nie będziecie mnie tu pierdolić "palma zrób" bo wiecie że to się skończy w najlepszym przypadku banem, a w najgorszym tym, że i stąd sobie pójdę. Swoje ewentualne problemy psychologiczne zabierzcie do psychologa, wesprzecie upadająco ekonomię polsko 🙂

Podsumowując - plan jest taki, żeby wystraszyć Polaków wizją bycia niewolnikami Wielkiego Mocarstwa Niemieckiego. Wizją germanizacji dzieci. Wizją zamkniętych granic. Wizją obozów pracy. Wizją eksterminacji niewygodnych ludzi jak Żydów. Wizją "HITLER 2.0".

Daję temu 70% szans na powodzenie.

Oczywiście nikogo to nie przekona od razu, ale jeśli uda Wam się kogokolwiek wprowadzić w sam dysonans poznawczy (a jak on wygląda już wiecie aż za dobrze bo przecież moje wideła na YT były tak produktywne prawda?...).

Nie atakować, tylko pytać:

1. Ej, stary, słyszałeś!? Niemcy będą rządzić Unią, wszystkim nakazują te same obostrzenia, to oni za tym stoją, chcą zagarnąć całą Europę tak jak kiedyś i zniszczyć naszą kulturę tak jak zniszczyli rzymską!
    2. Widziałeś co niemcy robią swoim obywatelom? (mieć gotowe info, linki)
    3. Ej, widziałeś najnowsze informacje? Grozi nam germanizacja, Niemcy chcą...
    4. itp.

Tak, to taktyka straszenia, ale jak mówiłam - doprowadzono do masowej hipnozy i z tego nie ma innej drogi wyjścia jak inna masowa hipnoza poprzez strach (gniew nie działa na Polaków, bo słowianie to gatunek poddańczy).

You're welcome.

• @Palma ja to próbuje uzmysłowić ludziom cały czas w wątku”sytuacja w Niemczech”😉.To straszne co się dzieje w Germanii i jaki wpływ ten kraj i jego media mają na całąUE.

Tą maseczkową paranoję możemy zawdzięczać również Niemcom.Wprowadzajac panikę gdzie się da gwarantuja sobie nic innego jak rynek zbytu na to dziadostwo,startują od września ze swoją produkcją.

Twój plan z napuszczaniem na Niemców może jest dobry i moim zdaniem powinien mieć miejsce,ale nie sprawdzi się we wszystkich częściach Polski.O zauroczonym Niemcami Śląsku możesz zapomnieć i to mowie Ci ja Ślązaczka i w połowie Niemka. Do tych ludzi trzeba trafiać twardymi argumentami pokazując im korupcję i zakłamanie niemieckiego rządu o którym ten motłoch głosujący na Trzaskowskiego nie ma pojęcia.

Paranoja z PCR testami tez pochodzi z Germanii,to Niemcy najwiecej na tym procederze zarabiają trzeba pamiętać,że to oni je wprowadzili na rynek.

Niemieccy adwokaci nie widzą już sensu prowadzenia rozpraw w Niemczech. związek adwokatów chce skarżyć skuteczność testów PCR i dochodzić praw również w USA.

Szerząc tego typu propagandę trzeba również wziasc pod uwagę fakt,że w Polsce bazuje się głównie na wypowiedziach i badaniach niemieckich naukowców,także wszystkiego bym tak ludziom nie radziła demonizować.

Pytanie kto lubi Francuzów?Tak egoistycznego,narcystycznego i zadufanego w sobie narodu nigdzie na świecie nie można spotkać. Chyba tylko ludzie, którzy nosa spoza Polski nie wystawili,myślą o Francuzach dobrze😉?

Każda decyzja podejmowana w UE jest poprzedzona zawsze spotkaniem Macron-Makrela.Tylko głupcy,chyba tego nie widzą albo po prostu nie chcą widzieć.

Ten pakt rządzi pod przykrywka UE narzucając Polsce restrykcyjne przepisy zniewalające ja,ewidentnie szkodzące jego gospodarce i rozwojowi.Jedyna partia która w te klocki się nie bawi i to wytyka jest konfederacja.Tyle,że motłoch nie liczy się z jej zdaniem.

Wielokrotnie w moim środowisku słyszałam,a co takiego konfederacja zrobiła dla Polski?

To czego nie pokażą w TV ludzie mają za nic,a prawdy nikt nie dochodzi.Podobnie jest zreszta z opozycją w wielu krajach EU,nie tylko w Polsce.

• Kolejny przekręt UE.Ta organizacja i tak ja będę nazywać, to szkodnik dla Polski traktujący ten kraj jak swoją własność i podległą kolonie.

Powinnismy zrobić wszystko by ten piekielny pakt Macron-Merkel padł jak najszybciej.

• Patroni

@anka napisał w Sposób na przekonanie Polaków:

Tak egoistycznego,narcystycznego i zadufanego w sobie narodu nigdzie na świecie nie można spotkać.

Buahaha świetne i sama prawda!!! Tylko że... ja bym to uznała za komplementy dla narodu. Szczególnie w dzisiejszych czasach rozkładu trupów kultur.
    Egoistyczny (Vive la France!), narcystyczny (Francuz nie kupi niefrancuskiego sera 🤣) i zadufany w sobie (znający swoje silne strony i nie omieszkający je pokazywać) to jest teraz potrzebne narodom by przetrwać te gównoburzę.
    Niestety Francuzi są tak bogaci że zrobili se socjalizm wszechczasów teraz 😂😂😂 przodujo w tym chyba bardziej niż nawet w produkcji serów. Rozdawnictwa się zachciało, japier...

• @Palma to może zainteresują cię słowa Brigitte Bardot,która ostatnio powiedziała,że „Francją rządzi banda wykastrowanych gówniarzy srającymi w gacie.”
    -Wiem straszna ze mnie antyfrancuska😂, Brigitte Bardot za to szanuje.
    https://www.journalistenwatch.com/2020/07/17/brigitte-bardot-frankreich/

• Patroni

@anka
    Tak, Francja jest wykastrowywana, jak cała EU. Ale Francja w przeciwieństwie do innych krajów ma starszyznę (starych) patriotyczną. Nie są to oczywiście wolnościowcy w pełnym tego słowa znaczeniu, ale ta część jest dość silna. A to ma spore znaczenie. To są ci najbogatsi, najbardziej zaradni i najbardziej "francuscy" Francuzi. Ciekawie się to może rozegrać, albo może się też nic nie rozegrać, bo z tego co widzę nawet Żółci się poddają.

• @Palma skolei w hiszpani, a przynajmniej na kanarach widać kompletną poddańczość ludności tutejszej..
    Wystraszeni tym co im w TV przekazują, problem z turystyką, z pracą a oni dalej wierzą w te bzdury.

Najgorzej, że młodzież tutaj kompletnie zoorana jest.
    Ja tam jak mam okazję, to zawsze coś palnę, jak krzyczą MASCARILLA MASCARILLA SENOR, pytam po co ?

Tylko no rząd tutaj nieźły zabieg zrobił. Siedzą na takim L4, 4 miesiące nie pracują ale te 70% pensji wpada za nic nierobienie, to hi life. Też bym krzyczał, że ojej wirus.

• @baku to samo jest w innych krajach.W Austrii i Niemczech nazywa się to Kurzarbeit.Temat przećwiczony z 2009 r. gdzie przemysł motoryzacyjny stanął na skraju bankructwa,a tak naprawdę chodziło o krach finansowy w USA.

Ludziom się to spodobało i myślą,że teraz tez tak będzie.Siostra mi mówiła,że na Śląsku podobna sytuacja.Żadna firma nie pracuje bo są na postojowym i nawet jak dzwonisz to maja Cię gdzieś.

W Niemczech jednak państwo zaczelo dobierać im się do pakietów pomocowych,ludzie myśleli,że sobie będą bimbać, a teraz Musza wykazywać straty,których nie mieli i ledwo na pokrycie czynszów im starcza.Może to zmieni jakoś nastroje,ale wątpię.Głupi naród i tyle.

Hiszpanie podobnie jak Włosi są niezdolni do jakiegokolwiek działania.Najlepiej jakby nic nie robili i się wypieli na tą całą psychozę,jednak ślepo ufają mediom i rządom.

Pisałam dzisiaj z gościem z Sri Lanki mówi,że może w październiku otworzą lotnisko w Colombo.Turystyka już i tak kiepsko tam
    przedła po zamachach w ubiegłym roku😔.Żal mi tych ludzi.

• Ja na początku plandemi to znajomym którzy są za pełooo tłumaczyłam, że kaczor ma teraz realne możliwości zostać dyktatorem i faktycznie całego kowida zaczęli inaczej pojmować, nawet przyznali mi racje. Niestety ale jedynie na co było ich stać to oddanie swojego głosu na kogoś innego niż pis. I o zgrozo płaczą mi w mankiet jak to źle się stało że duda jest prezydentem. 😔 😔 😔

mnie dzisiejsza młodzież przeraża. Kurcze ja pamiętam swoje starsze jak i nieco młodsze roczniki które wszystko podważały nic im się nie pobiało, zawsze robiło się wszystko na przekór. Teraz modzi trochę przypominają mi takich trochę młodocianych faszystów gdzie są bardziej restrykcyjni od swoich rodziców.

• @Nahtalie

mnie dzisiejsza młodzież przeraża. Kurcze ja pamiętam swoje starsze jak i nieco młodsze roczniki które wszystko podważały nic im się nie pobiało, zawsze robiło się wszystko na przekór. Teraz modzi trochę przypominają mi takich trochę młodocianych faszystów gdzie są bardziej restrykcyjni od swoich rodziców.

Młodzi przenieśli swoje życie w wirtualny świat, dlatego maja to wszystko gdzieś. Ich zainteresowania poza czubek własnego nosa i nowa gra to szczyt możliwości.A zaistniała sytuacja im pasuje mogą teraz bezgranicznie siedzieć na necie nawet do szkoły nie trzeba iść. Potrzeby kontaktów społ. przenieśli w wirtualny świat. Co rządom jest jak najbardziej na rękę.Tak ja to widzę.

• Patroni

@anka
    Rządom taka sytuacja jest jak najbardziej na rękę. Mają wszystko pod kontrolą i jeszcze zarządzają konfliktem jak im się podoba.
    Za mojej młodości było sporo subkultur, była jakaś burza muzgów (nie lubię tego określenia) a także podważaliśmy chyba prawie wszystko. To że starzy z nami wytrzymali to teraz widzę, że to chyba był cud.
    Coś się działo w młodych umysłach.
    Jak przekonać Polaków? Myślę, myślę, ale opcja Niemiecka nie za bardzo mi się podoba.

• Patroni

kurcze jakies takie dziwne zawieszenie zapanowało. wiekszosc ludzi chce odpoczac od tego wszystkiego. media powolutku wjezdzaja z druga fala po wakacjach. obejzalam ostatnio wiadomosci tvp i bez krempacji pokazuja ile obcych wojsk u nas siedzi. powolutku powolutku. po wygranych wyborach rzad tez jakby zmienia śpiewke, nie wiadomo o co do konca chodzi. zabieraja sie jak pies do jeża
    dziwne to wszystko.

• @robertrobson bo myśmy żyli w realu.Człowiek uczył się od siebie na wzajem,książek,a nie z neta,gdzie teraz wszystko jest.A w TV sam chłam puszczali.Ja pochodzę z wyżu demograficznego,ludzie nie mieli tyle przestrzeni co teraz. Człowiek był zadowolony,że mógł choć na chwilę wyrwać się z domu.Mało komu kto miał 4 rodzeństwa przyszło na myśl urządzić domówkę.Dzisiaj to standard.Wszystko się zawęziło i ludzie wyeliminowali poniekąd potrzebę kontaktów społecznych.

Pokolenie milenium to w większości jedynacy.Myślę,że to również odgrywa dużą rolę. Na domiar wszystkiego rządy utwierdzają młodych w tym,że dobrze robią siedząc sami w domu.

Co z nich wyrośnie?Podejrzewam,że schorowane i do niczego niezdolne łamagi.

• @Cynamon cisza przed burzą.

• Patroni

@anka pokolenie wychowane na social media boi się mieć swoje zdanie. Nauczyli się że tam gdzie są lajki i serduszka tam jest bezpiecznie. Jak masz odmienne zdanie to obcy ludzie mogą cie niezle pojechac zza monitora. Wiec idą za tłumem bo tam jest miło i bezpiecznie.
    Nawet mam wrazenie ze najgorszy wplyw ma instagram. Bo jest roznica miedzy "lubie to" a "follow" . Niby to głupota ale na ludzki mózg ma ogromny wpływ. Wiec nie dziwne że nastolatki wygladaja jak z kserokopiarki wyjete skoro sa folołersami tych samych "gwiazd

• @Cynamon dam Ci lajka za to 😉

• Politycy i osoby trochę ogarnięte jakoś nieudolnie działają w sprawie Koronki jakby im brakowało argumentów.

Co myślicie o podsyłaniu im konkretów,badań czy myślicie,że tylko z nami pogrywają?

I jak to robić?

Jak sobie pomyśle ile informacji potrafię sama zgromadzić,a oni przecież maja dostęp do dużo większej bazy danych i znajomosci.Łatwiej im o poradę u jakiegoś naukowca,lekarza czy adwokata.Dlaczego w takim razie Korwin posługuje się tak słabymi argumentami jak zakłady pogrzebowe,a nie podważy np. wiarygodności samych testów lub zbierania danych.Zupełnie tego nie rozumiem?

Podobnie jest zreszta za granica?!!

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii