NoFap, Semen Retencion a religie

• Ciekawy filmik my Semen Retencion, ale tak bardziej pokazujący od strony Religi czy dawnych przywódców uważanych za Bogów

Czas zacząć ten temat bo przewijał się wielokrotnie offtopicowo w innych 🙂

• Odniose sie do tego potem. W ogole to jeszcze na kwarantannie zaczalem pisac moj mega dlugi wywod na ten temat...nie skonczylem go.
    Semen Retention dziala i jak sie uwolni ta energie ma sie faze zycia co przerabialem na sobie.
    Czy inni to odczuwaja w szczegolnosci kobiety? Patrzac na historie masy ludzi to TAK. W moim przypadku? NIE ale problem moj jest gdzie indziej.
    Do potem 😄

• @adrian1111 napisał w NoFap, Semen Retencion a religie:

Odniose sie do tego potem. W ogole to jeszcze na kwarantannie zaczalem pisac moj mega dlugi wywod na ten temat...nie skonczylem go.
    Semen Retention dziala i jak sie uwolni ta energie ma sie faze zycia co przerabialem na sobie.
    Czy inni to odczuwaja w szczegolnosci kobiety? Patrzac na historie masy ludzi to TAK. W moim przypadku? NIE ale problem moj jest gdzie indziej.
    Do potem 😄

O super, z niecierpliwością czekam na dłuższy post 🙂

• @baku Ale...ja nie skonczylem tamtego pisac na kompie 😛
    Co do filmu to symbolika weza i jablka i wygnania z ogrodu....to ma juz tyle wyjasnien i teorii ze chyba nigdy nie zrozumiemy co pierwotnie mialo symbolizowac.
    Moze do facetow tu obecnych napisze tyle zeby odstawili masturbacje czy wspolzycie (+alkohol bo kundalini nie lubi alko) na 90 dni i niech kazdy napisze czy zauwazyl zmiany w swoim zyciu 😄 Tylko odstawka tego nie bedzie latwa 😄

• @adrian1111

Moze do facetow tu obecnych napisze tyle zeby odstawili masturbacje czy wspolzycie (+alkohol bo kundalini nie lubi alko) na 90 dni i niech kazdy napisze czy zauwazyl zmiany w swoim zyciu 😄 Tylko odstawka tego nie bedzie latwa 😄

Do czego Ty ludzi namawiasz😂.Wojna idzie,niech się ludzie wyżyją póki mogą,bo nie wiadomo czy potem będzie im to dane.

• No Ja nie piję alko ponad 10 lat. Wtedy a teraz.. nie ma porównania 🙂

To końcu kończ. Ciekawi mnie czemu u Ciebie niea tego efektu wow 😉

• @baku Dzis dokonczylem pisanie. Nie jest to tak spojne jak moj wywod o dlugowiecznosci. Zostanie zrzucic na pendrive i w pracy na telefon (bo u mnie na kompie nie wiem czemu nie da sie kopiowac na koma) i wtedy skopiuje tutaj.
    A co do nie dzialania to dluzsza historia i mam tylko kilka teorii bo rozwiazan moze byc wiele. Juz na czacie pisalem kiedys jak to kazda dziewczyna mnie od 8 lat olewa nic o mnie nie wiedzac a z kolei osoby dookola dziwia sie czemu jestem sam a jak im opowiadam to slysze "nie mozliwe". Mowie to dluzszy temat.

• Patroni

@adrian1111

Alkoholu nie piję ładnych pare lat. Naprawdę widać różnicę tak jak mówi baku. Tylko zioła maceruję w wódce i spirytucie ale tego nie liczę hehehe

Ale z tym współżyciem to moja piękniejsza połowa pierwsze by mnie zabiła a potem by się ze mną rozwiodła, wiec nie zaryzykuję.

• @robertrobson Mozna wspolzyc bez erekcji. Sa na to metody i podobno jest nawet lepiej 😛

• @adrian1111 bez spustu, gdzie erekcji 😉

• @baku Sorka. Juz zasypialem 😄

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii