• Dobra będzie bardzo spiskowo. Moja wczorajsza koncepcja, proszę ocenę czy to się broni. Spiskoria jest prosta to nie ludzie się zarażają tylko rządy zarażają ludzi za pomocą testów. Droga dedukcji jest prosta - raz - świat się nie zmienił od 10 lat latamy tyle samo po świecie i światowej pandemii nie było do tej pory, aż dziwne. Dwa - nie ma testów nie ma wirusa. Ludzie umierają jak dawniej ale nie na wirusa tylko na swoje choroby. Czyli jak jakiś rząd nakupi testów to jest nagle problem. Trzy - szopka trwa już bardzo długo gdyby nikt nie zachorował ciężko byłoby zainteresować tym ludzi. Cztery - liczy są małe - robimy tysiąc testów a co dziesiąty ma niespodziankę i co jest na koniec dnia - tysiąc zarażonych i aż sto chorych osób. Większość świata w to weszła ale tylko zamożne mają liczby. Taka teoria daje wręcz nieograniczone możliwości wykorzystywania epidemii do rządzenia bez ryzyka że temat wymknie się z pod kontroli. No i nie trzeba nosić masek innego gówna i lać się spirytusem- co widzimy na wiecach wyborczych i zbiorowiskach politycznych - im wirus nie groźny ale w sklepie groźny. Moja teoria jest taka chiny sprzedają pakiet epidemia krają które chcą wraz z nimi i who wdrażać nwo. Już wyobrażam sobie szumowine jak przyjmuje korzyść majątkową w zamian za kontrakt na dostawę pakietu. Jeśli jakiś kraj jest nie przekupny to można wysłać agentów którzy bez wiedzy państwa zrobią trochę testów idealne do przeprowadzenia w stanach gdzie ludzie mało wykształceni są. Co myślicie?

• Patroni

@konradakumulator
    Ogólnie to chyba wszystkie Twoje punkty są już na tym forum ustalone, ładnie to zebrałeś. Jak chcesz to szerzyć to owszem, ale nie dodawałbym wśród ludzi o tych teoriach spiskowych i NWO, bo zaraz Cię szufladkują jako "foliarza" czy coś 😄 miałem gadkę o tym wczoraj ze znajomymi i kiepsko idzie... Oczywiście większość zawsze musi mieć rację..

• @esk3l Jak to pierdolneło to to wymyśliłem - nawet jest wyjście które chyba wymyślił Trump, z tej sytuacji w której każdy musi mieć racje. Rozwiązanie - tak wirus jest. Nie taki straszny ale jest. Ja mam go w dupie ale jak chcecie to dam wam szczepionkę. A tak naprawdę to zwalniamy WHO bo nie robi dobrze swojej roboty - jak by robili to by nie było epidemii. Tak powiedział. Nie jestem wielkim fanem tego typa ale odniosłem wrażenie że gdy agenturalna robota poszła już za daleko i ludzie uwierzyli w plandemie to nie mógł się dalej krygować i powiedział - no rzeczywiście ale z naszych danych wygląda to inaczej - że nie jest tak źle. Dziwne było dla mnie to że krygował się na początku podobnie jak Johnson. Myślę że obaj panowie sądzili że agentura nie wprowadzi im plandemii na ich terenie. Ale paru ludzi serio zachorowało - wszystko jedno na co - przekupieni lekarze fejkowymi testami wykryli epidemie i pobiegli do prasy gdzie już otwierano szampana bo nie muszą pracować nad generowaniem newsów na siłę i poszło. A potem panowie dostali telefon - hahaha nie kupiliście pakietu epidemia więc nie jesteście w stanie kontrolować jej przebiegu teraz przyjmijcie nasze warunki. I co Trump się postawił, może wystrzelał tych ludzi (cholera wie duży kraj kawał pustyni) a Johnson - o kurde kapituluje. Kraje które negują są stale pod ostrzałem. A taka Szwecja w niej cicho jest - wedle tej teorii pakiet kupili żeby chronić obywateli przed agentami a sama księżniczka poszła pomagać do szpitala - oj mamy tam pandemię ale jesteśmy świetnie przygotowani. Szwecja raczej na świecie się nie liczy a Szwedzi są już dobrze zdepopulowani więc nie postanowiono jakoś szczególnie im dopierdalać - grunt że przyznają że epidemia jest. Trochę nieprzyjemnie się robi bo w myśl tej spiskori jeśli będziesz zbyt mocno negował to ty i twoi najbliżsi trafią na obserwacje a po badaniach któryś zachoruje na coś i skończy się negowanie. Jak to połączyć z analizą treści oglądanych przez smartfon i powiązać to z miejscami gdzie telefon był to wiemy (rząd) jak rozprzestrzenia się nie wirus ale informacja o tej ściemie.

• Moja prywatna teoria jest taka, że testy są by zbierać DNA.
    Przypadkowo trafiłam na takie video sprzed roku

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii