Liczby,% i korona na świecie🗺


 • 𝗞𝗶𝗹𝗹𝗲𝗿𝘃𝗶𝗿𝘂𝘀 porównany z danymi Instytutu Johnsa Hopkinsa.

  Czerwony🔴 = całkowita liczba zainfekowanych
  Czarny⚫️ = całkowita liczba zgonów
  Nigdzie nie osiągnięto 1% wskaźnika zgonów !!
  Liczba populacji pochodzi ze źródla
  de.statista.

  Zgony w % obliczone zostały są w stosunku do populacji.

  18EC0260-9103-4B8E-8C10-21C40B9DE882

  F04DE47F-9F11-4CA5-8325-45180CCDFB32

  9F3F483E-97E5-453B-A900-1ACC5C397CCF

  Interesujący jest również wskaźnik umieralności we Włoszech🇮🇹‼

  Lockdown w 2020 r. i 34 200 zmarłych⚰️.

  Mieszkańcy Włoch: 60 milionów x 0,057% = 34 200

  Wskaźnik śmiertelności z 2018 r. to:
  10,5 zmarłych os./1000 mieszkańców ...
  czyli w 2018 roku zmarło we Włoszech 630 000 os.

  Znajdź błąd 😂 😂 😂


 • @anka korona się nie udała więc mamy zacząć się bać czarnej śmierci"Chińskie władze postanowiły wprowadzić obostrzenia w kraju po tym, jak w prowincji Mongolia Wewnętrzna zdiagnozowano przypadek dżumy. Choroba co jakiś czas pojawia się w różnych miejscach na świecie, jednak w dobie pandemii koronawirusa potencjalny wybuch kolejnej epidemii może być wyjątkowo niebezpieczny." , również z Chin 😕


 • @eshe pytanie czy rządzący tego świata się na tą kolejna ściemę nabiorą?Tacy jak Trump,Łukaszenka czy Bolsonaro z pewnością nie,cała reszta to skorumpowana mafia wiec pewnie tak,zwłaszcza Germania zrobi wszystko by potrzymać tą panikę do końca.

  W Polsce społeczeństwo przynajmniej to działające w necie jest duuuużo bardziej świadome od tego w Niemczech.Jak wchodzę na strony rządowe czy jakiekolwiek tematy związane z pandemią. To byście nie chcieli widzieć jakie nastroje są wśród szkopów:hołdują ministra zdrowia,są za całkowitym lockdown,na piedestały wynoszą aplikacje szpiegującą,są za nie wypuszczaniem ludzi z kwarantann😔.Posługują się argumentacją typu:egoizm, wyspą pełną trupów w USA i masowe zgony,Włochy i co jak zawali się system zdrowia. Ci ludzie maja kompletnie zrytą psyche. Na domiar wszystkiego to większość-wiem marudzę ale już nie długo 😉.Wprowadzam plan B.

  Co do Chin to nie rozumiem zupełnie fenomenu nagłego zauroczenia nimi czy Azja i jej standardami. Przecież jeszcze nie dawno wyśmiewano Azjatów mając ich za idiotów,nie wspomnę o wytykaniu im warunków higienicznych czy tego jak żyją co jedzą.Ciekawe ,że nagle tych ludzi stawia nam się za ideał i przykład do naśladowania. Mam propozycje, może media zainteresowałaby się obozami pracy w Chinach albo prowincją Xinjiang w Chinach i tym co się tam wyrabia, jaki i prześladowaniami Ujgurów??


 • @anka tak naprawdę ludzie nie odróżniają Chin od Japonii a wiadomości od filmów karate 😉 Mozę powinni poczytać jak wyglądała w Polsce komuna a jak "pożyteczni idioci" tą komunę opisywali na Zachodzie i pomyśleć trochę że info dochodzące do nas z komunistycznego kraju powinno być w dziele bajki i legendy


 • @Marle do dzisiaj nam zachód pokazują w krzywym zwierciadle.Nie trzeba szukać daleko, wiadomości z USA wyrwane z kontekstu i same fake news-y. Świat nie jest straszny i często całkiem inny niż go nam w TV pokazują.Wiesz co Marle, myśle sobie, że im tym z góry zależy na tym byśmy o tym świecie jak najmniej wiedzieli,a uziemieniem pod pretekstem wirusa to wszystko realizują.

  Mysle,że zabicie turystyki to kolejny krok w ich planie.Nie po darmo ściągali wszystkich z powrotem do swoich krajów, bali się że ludzie rozsiani po świecie zaczną węszyć i wszystko wypłynie dużo szybciej.

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii