• Dziwna sprawa, że teraz się tak bujnie o tym właśnie dyskutuje.I to w większości krajów. Jak widać są takie, które poszyły o krok dalej.Nie lubię tego typu spekulacji, ale myślę, że mogą nam wcisnąć bajkę ,że dla bezpieczeństwa przed pedofilią powinniśmy zachipować wszystkie dzieci.


 • @anka Hue hue hue nagralem praktycznie o tym samym film jeszcze jak bylem na kwarantannie.


 • Film w j.niemieckim pt."Mikroczipy dla dzieci? -Rozważania Izraela na temat sposobów spełnienia wymogu utrzymania odległości."

  Izrael chce powrócić do pewnej normalności i planuje ponownie otworzyć szkoły i przedszkola. Aby zapewnić dzieciom maksymalną odległość od siebie, premier Benjamin Netanjahu zaproponował „chipy”.


 • @adrian1111 to się dzieje na prawdę.Znalazlam materiały,że dzieci w Izraelu mają być pod tym właśnie pretekstem czipowane.


 • 🇮🇱Czy Netanjahu chce mikrochipować nasze dzieci?

  Premier Benjamin Netanyahu wywołał poruszenie w zeszłym tygodniu, kiedy publicznie wyraził pomysł „mikrochipowania” izraelskich dzieci. Ten pomysł najbardziej zaniepokoił Żydów ortodoksyjnych i mesjanistycznych, dwie dziedziny społeczeństwa izraelskiego, które są najbardziej skłonne patrzeć na bieżące wydarzenia za pośrednictwem biblijnych i proroczych okularów.

  Słowo Netanjahu używane w języku hebrajskim to „czujniki”. Na konferencji prasowej w poniedziałek powiedział:

  „Rozmawiałem z naszymi doradcami od technologii, aby znaleźć dobry sposób dla Izraela. Np. każda osoba, a zwłaszcza dziecko powinna mieć wszczepiony taki czujnik, który uruchamiałby alarm, jeśli człowiek zbliży się za bardzo do drugiego, jak w przypadku samochodu.”

  Innymi słowy, dzieci izraelskie nosiłyby czujniki w takiej czy innej formie, aby pomóc sobie zachować dystans społeczny po powrocie do szkoły.

  Izraelscy eksperci szybko odrzucili ten pomysł jako niepraktyczny, ale nie ta historia przykuła uwagę wszystkich.

  Dla wierzących w Biblię Żydów i chrześcijańskich zwolenników Izraela prorocze implikacje propozycji Netanjahu były o wiele bardziej niepokojące.

  Czujnik czy mikroczip?

  Ponownie Netanjahu nie użył hebrajskiego słowa dla mikroczipu, a mianowicie שבב - „sch’vav”. Użył słowa „czujnik”, a mianowicie חיישן - „chaishan”.

  Mimo to większość mediów, zarówno w języku hebrajskim, jak i angielskim, dostosowała słowa premiera, aby twierdzić, że „mikrochipował nasze dzieci”. Biorąc pod uwagę religijne konotacje, które wywołuje u kogoś termin „mikroczip”, jest to trochę rozciągnięte.

  Netanjahu nie zagłębiał się w szczegóły, ale prawie na pewno nie mówił o osadzaniu czujników pod skórą naszych dzieci. Jednak natychmiast dokonano porównań między propozycją Netanjahu a twierdzeniem, że Bill Gates chciał mikrochipować obywateli amerykańskich, aby mogli łatwiej je zidentyfikować, a nawet śledzić ich ruchy.

  Kontrola populacji masowej

  Rabin Amnon Icchak, jeden z najpopularniejszych rabinów sefardyjskich w Izraelu, oskarżył Netanjahu o próbę stworzenia warunków dla „mikrochipów i czujników do kontrolowania i zniewolenia ludności”.

  „Celem - kontynuował rabin Icchak - jest przygotowanie przyszłych pokoleń do projektu Billa Gatesa”.

  Inny wybitny rabin, Daniel Asor, powiedział, że był to pierwszy krok w kierunku sprzedaży przez Netanjahu Izraela globalnemu rządowi cieni, który chrześcijanie mogą nazwać „Nowym Porządkiem Świata”.

  Znak znak zwierzęcia

  Wśród chrześcijan i Żydów mesjanistycznych wszelkie rozmowy na temat wbudowanych mikroczipów lub czujników budzą obawy dotyczące przerażającego „znaku bestii”. (patrz Objawienie 16: 2 i 19:20)

  Wielu izraelskich wyznawców mesjańsko-żydowskich forów w języku hebrajskim myślało podobnie o propozycji Netanjahu. A biorąc pod uwagę brak popularności Bibi wśród dużej liczby wierzących w Izraelu, wielu wyśmiewa fakt, że premier, którego wielu konserwatywnych chrześcijan uważa za boskich, wprowadzi to zło.

  Inni zauważyli, że znak bestii, o której mówi Objawienie, będzie miał związek ze zdolnością kupowania i sprzedawania i nie zapobiegnie kichaniu dzieci z bliskiej odległości.

  W końcu wszyscy zgodzili się, że my, wierzący, nie mamy powodu, aby się złościć, że takie rzeczy zbliżają się. Nawet jeśli bohaterowie niektórych ludzi (jak Netanjahu) znajdą się po złej stronie równania, nasze oczy powinny powrócić do Pana.

  Artykuł w j.niem.
  https://www.israelheute.com/erfahren/warum-will-netanjahu-unsere-kinder-mit-mikrochips-versehen/


 • NIE TYLKO PREZYDENT IZRAELA🇮🇱 NETANJAHU FANTAZJUJE NA TEMAT MIKROCHIPÓW DLA DZIECI ALE RÓWNIEŻ JEGO NAJLEPSZY PRZYJACIEL SEBASTIAN KURZ-KANCLERZ AUSTRII🇦🇹

  Netanjahu i Kurz są bowiem inicjatorami tzw.inicjatywy„Inteligentnych krajów”.

  7 maja austriacki kanclerz Kurz ponownie spotkał się z Netanjahu podczas wideokonferencji w ramach tej inicjatywy czyli sojuszu krajów, które przedstawiają się jako „First Mover“, czyli pierwsi z, którzy wyszli z inicjatywą wprowadzenia tych zaostrzonych środków.

  Artykuł w j.niem.
  https://zackzack.at/2020/05/12/kurz-freund-netanjahu-fantasiert-von-microchips-fuer-kinder/


 • Również polskie media ścieku poruszyły debatę chipowania noworodków.
  @adrian1111 w rozmowie pojawia się twój scenariusz.
  https://halopolonia.tvp.pl/25221243/05052016-chipowanie-noworodkow?fbclid=IwAR2g2Vom-n3DwjbAyuuOchNbgUCXHf_csB4_mqg0Kz2RAsDlKGMGNTHcFQg


 • @anka napisał w Chipowanie pod przykrywką pedofilii ???:

  https://halopolonia.tvp.pl/25221243/05052016-chipowanie-noworodkow?fbclid=IwAR2g2Vom-n3DwjbAyuuOchNbgUCXHf_csB4_mqg0Kz2RAsDlKGMGNTHcFQg

  2016 rok, a jakie aktualne. O matko, ci eksperci to tak na serio z tym?
  "...ale na pewno nikt nie myśli o tym, żeby stworzyć coś w rodzaju cyborga..." No, no, absolutnie nikt 🤦‍♀️


 • @Ariadna-More rzeczywiście 2016...nawet nie zwróciłam uwagi na datę😅.
  Takie coś jak chipowanie czy paszport zdrowia chcieli już dawno wprowadzić,niestety mieli niesprzyjające warunki.

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii