Protestujący afroamerykanie...

• Myślę że dobry czas zająć się tym tematem.
    Czyli obecnych zamieszek spowodowanych rzekomym rasizmem.

Dobry filmik mi na YT wpadł:

No I jak zawsze, ale to jak zawsze durne społeczeństwo daje się manipulować telewizji i mediom.

Czyżby to zwyczajnie wojna z Trumpem ?

• Ciekawe, co by na to powiedział James Baldwin albo Martin Luither King. Mieli na tyle uczciwości, że byłoby im, kur... wstyd.

Koniec końców czarne, białe to pretekst, chodzi jak zawsze o sposób na podzielenie ludzi i ugotowania czegoś na tym ogniu. Owce gotowe beczeć zawsze się znajdą. Ale pytanie o Trumpa wydaje mi się akurat baaardzo na rzeczy.

@anka Na tym drugim zdjęciu te same klimaty i być może aktorzy co w pro wegańskich pokazach ruchu zakończenia rasy ludzkiej... Ext. Reb., tylko krwi zabrakło.

• @baku mnie przerażają masy Niemców na ulicach.25 000 w samym Monachium choć pozwolenie było tylko na 200 osób.A to tylko dlatego,że media i politycy to poparli ten idiotyzm.

Przeraża mnie również fakt,że jak ogłoszą bić „faszystowskich demonstrantów„ bo za takich maja tych co wychodzą na drogo bronić praw człowieka to zacznie się pogrom jak to miało miejsce za czasów Hitlera.Wstyd mi,bo to po części moi rodacy.Wstyd mi za to,że są tak tępi i łatwi do zmanipulowania,nic nie nauczyli się z własnej historii.Dzień później policja zatrzymała 24 samochodów,przeciwko wszystkim wszczęto dochodzenie o organizowanie nielegalnej demonstracji.
    Koleżanka była na tych protestach i pytała z kamera policji dlaczego nie reagują jak to jest w przypadku pokojowych demonstracji przeciwko obostrzeniom to powiedzieli
    jej,że ta sprawa jest bardziej emocjonalna i maja taki odgórny przykaz by nie reagować. Na transparentach były hasła głoszące nienawiść w stosunku do własnego kraju,policji, a oni nie reagowali...

Najgorsza moim zdaniem jest mentalność tego narodu wybaczająca i tłumacząca wszystko wokół.Tak jest w przypadku wirusa,polityków czy tego zajścia.Już teraz to wszystko sobie tłumacza i usprawiedliwiają nawet na tych demonstracjach🤬.

Sorry,za te emocjonalne żygi,ale musiałam to napisać😔.

• @anka Mi się wydaje, że to unioeuropejska mentalność, bo we Francji podobnie rozmiękczone towarzystwo się robi.

• No ale co się w sumie dziwić.. Przestaje mnie to zadziwiać.
    Defacto dziwne by było, jakby większość myślała samodzielnie i widziała, że ich na żywca okłamują.
    Historia pokazuje jak władcy wciskali bajeczki ludowi.
    Takich historii ile ciągle żywych jest w obecnych czasach..
    Gość chodzący po wodzie, harem za zabijanie, valhalla podobnie za waleczność, sądy ostateczne itd.
    Władza zawsze oszukiwała ludzi, aby szli w kierunku jakim władza chciała.

• @Anna sorry podróżowałam z wieloma Francuzami w różnych zakątkach świata i ich po prostu nie trawie. To bardzo zadufany i egoistyczny naród. Na dodatek głupkowaty.W każdym razie nie spotkałam nikogo na poziomie, albo miałam po prostu pecha.I nie byli to ludzie z marginesu,raczej wysoko postawieni po studiach,nauczyciele uniwersytetów,managerowie ale taki motłoch,że szkoda gadać...

• @baku ale w dzisiejszych czasach przecież dużo szybciej dociec prawdy niż to było kiedyś!

Nie ogarniam tego jak ludzie mogą łykać tak wszystko jak pelikany.

Kolejna sprawa to obserwacja otoczenia.Kurna... jak w mojej wiosce nie ma więcej pogrzebów, a mieszkam przy cmentarzu i wciskają mi pandemie to powinna mi się poniekąd zapalić czerwona lampka?...albo rozumuje zbyt prostacko😔.

Ten świat schodzi po raz kolejny na psy i tyle.

• @anka no dobrą robotę wykonali 🙂
    Szkoła nie uczy myślenia, tylko słuchania się autorytetów.
    Telewizja.. no sory ale wystarczy poskakać po kanałach aby stwierdzić, że te programy to raczej są ludzi z upośledzeniem.
    Także no, good job well done.

• @anka Często słyszy się narzekanie na Francuzów, ale ja jakoś miałam więcej szczęścia. Zajebiście tam się bawiłam, tak jak lubię, czyli żywioł, no i zawsze było z kim pogadać. Francuski wymaga szybkiego myślenia, masz kilka sylab, tam, gdzie w innym języku całe tomy, więc, bach, bach, tralala, no i ta atmosfera flirtu 🙂 Ale Francja zmieniała się na moich oczach. Ostatni raz w Paryżu, jak byłam kilka lat temu, czułam, że to muzeum.

• @anka Twój filmik o owcach jest tu na rzeczy.
    Jeszcze kilka lat temu nie wiedziałam, co stoi za pewnymi środowiskami, ale wyczuwałam ich szczekanie do jednej melodii i robiłam wielkie oczy, kiedy widziałam, jak zajebiście inteligentni ludzie, mega wykształceni i wygadani, POWTARZAJĄ TE SAME FRAZESY... jeden do jednego. Nie było DYSKUSJI.
    Chyba wtedy po raz pierwszy poczułam tak od trzewi, że coś się kroi.

"Antyrasiści" nic nie mówią na obecną dyskryminację działań Afryki w sprawie koko przez Who, że już nie wspomnę o neokolonialnej polityce Zachodu, która uzależnia cały kontynent, słowa nie powiedzą na szczepienia, które wysterylizowały w Afryce tysiące kobiet, bo to nie podług wytycznych... Gates w ich środowisku ma być bohaterem, tak samo jak facet, który napadł z bronią w ręku na kobietę w ciąży w jej mieszkaniu. ("nasze" gazety też pomijają ten "szczegół")
    Liczy się jedna rozdmuchana medialnie i sentymentalnie ("łagodny olbrzym") historia, która w tym momencie JEST NA RĘKĘ określonym grupom. A na poziomie intelektualnym, propagandowym te grupy tworzą naprawdę niegłupi ludzie i jest to kur... smutne i żenujące.

• @Anna mniej ogarnięci Francuzi nawet nie wiedzą o tym, że ich kraj do dzisiaj robi próby nuklearne w Polinezji.Swoje łapska przykłada tak jak Niemcy do każdej wojny,o zniewoleniu gospodarczo Europejskich krajów nawet nie wspomnę.

• Zdemaskowane media ścieku CNN w USA:

• Buheheh jaka propaganda:

https://www.o2.pl/informacje/to-zdjecie-obieglo-swiat-zaskakujaca-tozsamosc-uratowanego-mezczyzny-6522885021555552a

Zdjęcie z protestu w Londynie obiegło świat. Na fotografii czarnoskóry mężczyzna pomaga białoskóremu mężczyźnie. Okazało się, że ranna osoba to były policjant.

To, że robią rozwałkę sklepów to już nie, cisza.

• @baku Ale komentarze dość trzeźwe 😏

• @Anna no dobre i to 😉

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii